Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Míra poklesu invalidity

Autor Theodor
Předmět Míra poklesu invalidity
Dotaz Dobrý den, Byl mi přiznám invalidní důchod 1.stupně červen 2016 do roku červen 2019 Při dnešní 24.6.2019návštěvě mi bylo sděleno,že má míra poklesu invalidity je 20%..tudíž nejsem invalidní..Moje onemocnění nadále trvá uplně stejně jako předtím.Papilokakarcinom močového měchýře in situ stp,opak,TURB..Reaktivní anxiózně depresivní sy.při somatickém onemocnění..Nefrolithiasa v pravo dle dok.Žádám o radu jestli se mohu odvolat a nebo né děkuji za jakou koli odpověď ..S pozdravem

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Theodore,

doporučuji Vám, abyste podal námitku proti rozhodnutí o odebrání ID I. stupně. Námitku musíte poslat do 30 dnů, a to prostřednictvím OSSZ, které vydalo rozhodnutí o odebrání ID, ale adresovat ji musíte na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Musíte hlavně uvést, že Vaše onemocnění zůstává, nijak se nezlepšilo a tudíž není možný pokles míry invalidity.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.