Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

McArdle GSD V

Autor Andrea Šerá
Předmět McArdle GSD V
Dotaz Dobrý den,mohu poprosit o radu už jednou jste mi pomohl u dcery DMO abych to nevzdávala a teď řešíme zda by syn mohl žádat o důchod a ZTP u McArdle syndromu i když je to vzácné a neznámé jak postupovat když se o tom moc neví a bojím se že ani u komise by nevěděli.Poradíte mi prosím co vše bude potřebovat doložit? Děkuji moc pokud si uděláte čas mi odpovědět.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Šerá,

 nejsem posudkový lékař, přesto Vám doporučuji, abyste žádosti podala. Pokud neuspějete, doporučuji podat odvolání a námitku.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.