Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Malá připomínka

Autor Staňka Ludwigová
Předmět Malá připomínka
Dotaz Dobrý den p.Krása,nemám dotaz,ale mám malinkou připomínku k zodpovězení dotazu pro p.Kotulánovou.Psala,že byla na námitkovém řízení a neuspěla.Vy jste ji ale poradil,aby podala námitku.Asi jste to přehlédl.Ale ona by se měla obrátit už potom na soud.A prosím,vyřiďte jí,že ať se nenechá odradit tím,co jí řekla námitková doktorka a podá žalobu.Po Vašich radách jsem udělala totéž a uspěla jsem.Dokonce mi soudkyně řekla,že by bylo třeba rozšířit mezi lidmi,kterým vzali důchod,aby to dávali k soudu,protože je mnoho lidí,kterým v poslední době tento důchod soudy vrací. Víte,ráda se vracím na Vaše stránky,protože si počtu,co všechno je možné- co si to na nás posudkáři vymyslí.Je mi všech lidí líto,kteří jsou bezradní.Sama jsem to vloni prožívala,ale stál ten rok psaní a lítání po posudkových za to.Důchod mám zpět a ještě mi museli vrátit za celý rok zpět.Hodně lidí jsem již na růžných stránkách podpořila a doslova je nutím,aby se nevzdávali a soudili se. Naši politici si to zaslouží. Nezlobte se,že jsi si vás dovolila opravit,ale při množství všech dotazů na vás obdivuji vaši trpělivost a mooooc vám za vaši práci děkuji.S velikým poděkováním vám Ludwigová Staňka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ludwigová,

děkuji Vám za upozornění. Skutečně jsem text špatně přečetl. Děkuji Vám také za podporu.

S pozdravem Václav Krása