Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

lpk

Autor jirka
Předmět lpk
Dotaz

Dobrý den.Dnes mě přišelo rozhodnutí CSSZ,že mě 2st zůstává ze zavěrem,Stav hodnotím  nadále jako DNZS stejnou klasifikací,vzhledem k chronicitě a polymorbiditě KLP nestanovuji.Znamená to ,že již mě cssz dá pokoj a nebudu mit další komise?Děkuji Vám za odpověd Petlan

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jirko,

ano je tomu tak, že by Vás již neměli zvát ke kontrole.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.