Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

lhůty

Autor Tomáš
Předmět lhůty
Dotaz

Dobrý den.... nejprve bych vám chtěl popřát Vše Nejlepší v Novém Roce.. už jednou jsem vám psal o mém odebrání ČID a vy jste mi doporučil zkusit si podat si námitku a tak jsem jí podal. zajímalo by mě jak dlouhé jsou ted lhůty.. já na podání námitky měl 30 dní, kolik dní ted má ČSSZ na rozhodnutí námitky? a pokud jí zamítnou a já podám ještě správní žalobu mám na to prý 60 dní jsou i pak nějaké lhůty ? Do kolika dní musí soud rozhodnout ? a pokud rozhodne v můj prospěch existuje pak taky nějaká lhůta od rozhodnutí soudu do kdy musí znova ČSSZ rozhodnout o mém dúchodu? Jen by mě prosím zajímalo, jak dlouho se asi může táhnout můj spor o důchod s ČSSZ mám v našem státě počítat s měsícema nebo dopředu radši s rokama že se to potáhne? Děkuji za odpověď....

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Tomáši,

ČSSZ má ze správního řádu 90 dní na vyřízení. U správního soudu není stanovena žádná lhůta.

S pozdravem Václav Krása