Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

lékařská zpráva

Autor Jana
Předmět lékařská zpráva
Dotaz Dobrý den.Prosím o radu co dělat v případě,že mi dal lékař pro posudkovou komisi pouze výsledky z rentgenů a rezonancí.Chybí jeho zpráva z vyšetření,kterou po mě posudková lékařka vyžaduje.Obávám se,že to budou brát jako nedodání lékařské zprávy a zkomplikuje mi to posouzení zdravotního stavu.Děkuji a pěkný zbytek dne.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

lékař je povinen Vám dát lékařskou zprávu. Obávám se, že posudková služba ji na něm bude požadovat a tím se prodlouží správní řízení.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji