Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Který lékař nyní píše-vyplňuje posudek pro ID?

Autor Tomáš Pfeifer
Předmět Který lékař nyní píše-vyplňuje posudek pro ID?
Dotaz Vážený pane Kráso, byl mi doručen formulář pro kontrolní prohlídku na invalidní důchod a z průvodního dopisu mi není zcela jasné, zda má formulář vyplnit můj ošetřující psychiatr, jako dosud, nebo to nyní musí udělat "obvoďák" - praktický lékař, byť na základě zprávy od psychiatra. Také bych se Vás rád zeptal, zda se nezpřísnili posudkoví lékaři při přiznávání stupně invalidity, když vezmu v úvahu fakt, že jsem ze strany MPSV neustále odbýván průkazem TP místo ZTP, na který mám podle všeho nárok. Ztráta ID 3.stupně by pro mě byla katastrofou. Děkuji Vám za odpověď, s pozdravem Tomáš Pfeifer

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pfeifere,

formulář by měl vypklnit Váš ošetřující lékař na základě zprávy Vašeho odborného lékaře, psychiatra.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji