Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

kontrolní prohlídky

Autor Martin
Předmět kontrolní prohlídky
Dotaz

Dobrý den pane Kráso 28.2.2011 mě byl přiznán invalidní duchod 1.stupně po krvácení do CNS přetrvává lehká centrální levostranná symptomatologie z duvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu. Po jaké době se chodí k posudkovému lékaři na kontrolní vyšetření DĚKUJI

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Martine,

zákon nestanoví žádnou lhůtu následné kontroly zdravotního stavu. Záleží na rozhodnutí posuzujícího orgánu, kdy se rozhodne provést kontrolu míry invalidity. Pokud by se Váš zdravotní stav zhoršil, můžete sám požádat o zvýšení stupně invalidity.

S pozdravem Václav Krása