Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Kontrolní lékařská prohlídka

Autor Sabina Malá
Předmět Kontrolní lékařská prohlídka
Dotaz Dobrý den, po šesti letech jsem byla pozvána na kontrolní lékařskou prohlídku o trvání ID 1. stupně. Před dvěma roky jsem začala pracovat, ale zdravotní stav se mi zhoršil (systémová sklerodermie - akroskleroza, revmatoidní artritida, diabetes). Obávám se, že mi bude důchod odebrán. Je nějaký fígl, jak zapůsobit před komisí, aby se tak nestalo? Bojím se, protože nevím, jak dlouho zvládnu pracovat na celý úvazek. Zvažuji i snížení pracovní doby. Děkuji za odpověď. Sabina Malá

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Malá,

o žádném fíglu, jak zapůsobit na posudkovou komisi, nevím. Musíte se chovat submisivně. Možná by pomohlo přijít o holích, těžce se zvedat ze židle a podobně a stěžovat si na bolesti. Jestli to pomůže nevím.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji