Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Kontrola

Autor LIVIE
Předmět Kontrola
Dotaz

Dobrý den,

Invalidní důchod mám přiznaný od roku 2013 nejdříve plný invalidní důchod, nyní 2 roky invalidní důchod 2.stupně. V srpnu jdu ke komisi. Zajímal by mě Váš názor????

Mám po 4.operacích PDK 2 roky jsem chodila o berlích. nyní na MD ( dítě má pul roku) chůze do 1km, bolesti po námaze v hleznu. Dg. Artrosis 2. dx posttraumatica, varozita hlezna.Zkratek PDK 1,5cm. Klid.vadný stereotyp chůze, TC art.dx.pohyb 5-0-25st. osa hlezna korektní,prokrvení v normě.Postaví se na špičku,ale na patu omezeně.kulhá na PDK. chůze lehce v zevní rotaci nohy, trvá omezení pohybu. RTG berec a hlezno koreční postavení kostětně zhojená osteotomie na tibii,defor. změny TC kloubu dx gr 2, inkongruence kl. stěrbiny zlv.vertikálně, vetr, osteofyt odstranen, lehké zešikmení kl.,plochy talu,nerovnosti a pozice přetrvavají. není progrese def.změn.

Dg.Artrosis TC 1. dx gr. 2 stav po koreční osteotomii tibie a ASK, trvá funkční porucha pr.hlezna, nemožné plné zátěže, inkomgruence kl.plochy trvá TC kloubu.

Dop. trvalé šetření, dále kons terapie artrozy pr.hlezna,lok i celkově, fyzik th, redukce zátěže, bez dlouhého stání a chůze,fyzycky namáhavé práce. Jde již o trvalý stav. Ad. fyzio th. konrola za rok.

 

Co myslíte????? Posuzovat mě budou v Pardubicích. je tam Mudr. Balík neznáte???

Děkuji za odpověd                                            LIVIE

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Livie,

nejsem posudkový lékař a na takové otázky nelze prakticky odpovědět, protože to je vždy individuální pohled posudkového lékaře.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji