Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

kontrola

Autor Cimalová
Předmět kontrola
Dotaz Dobrý den pan Krása, prosím Vás, co znamená...důchod 1. stupně ponechám, vzhledem k postižení nelze očekávat významnou změnu, od kontrol upuštěno. Na novém rozhodnutí, které proběhlo bez mé nepřítomnosti,není opravdu datum dalšího projednání. Moc děkuji. Lze LPS rozhodnout od kontrol upuštěno? Děkuji Cimalová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Cimalová,

rozhodnutí, které popisujete znamená, že již nebudete zvána na další kontrolu vašeho zdravotního stavu a je Vám ponechán ID I. stupně. Pokud by se Váš zdravotní stav zhoršil, tak samozřejmě můžete požádat o zvýšení stupně ID. Ale jinak nebudete zvána ke kontrolám.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji