Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Konec podpůrčí doby

Autor Jiřina
Předmět Konec podpůrčí doby
Dotaz

Dobrý den pane Krása,mám na Vás prosbu,jak mám postupovat.Mám invalidní důchod 2.stupně.Od 30.6.2014 marodím pro středně těžké až těžké deprese s agorafobickou poruchou se stavy paniky.Bude mi končit podpůrčí doba,jelikož za celou dobu nedošlo ke zlepšení a ke všemu mě čekají na obou očí operace katarakty ,uvažuji o prodloužení podpůrčí doby a nebo o přezkoumání mého zdravotního stavu OSSZ.

Musím si v tomto případě zažádat sama a nebo mi rovnou příjde pozvánka ke komisi,kde mi buď zvýší stupeň invalidity a nebo prodlouží podpůrčí dobu.Děkuji Vám za odpověď.

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jiřino,

doporučuji Vám, abyste si požádala o posouzení zdravotního stavu a o zvýšení ID na III. stupeň. Pokud marodíte již rok, na by Vám měl být zvýšen stupeň ID. Vše vyřídíte na OSSZ.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.