Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

konec pnp

Autor Monika
Předmět konec pnp
Dotaz Dobry den.Jsem se synem doma ma sest a pobiram druhy stupen pnp ten mu konci leden 2013.Ja mam cid.Pnp je v jednani,ale je to na dlouho nez bude posouzen. a ja mam jit v lednu na UP registrovat?.Na Up ani socilce neumeli odpovedet.Dekuji za odpoved.Monika

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Moniko,

doporučuji Vám, abyste se registrovala na ÚP, jako uchazečka o zaměstnání. Evidence Vám bude počítána do odpracované doby nároku na starobní důchod. Až Vašemu synovi bude opět přiznán PnP, můžete se z evidence odhlásit.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, 

rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se změnou zákona o loteriích, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.