Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Konec PID (na jeden rok)

Autor Viťa
Předmět Konec PID (na jeden rok)
Dotaz Dobry večer, chtěl bych se zeptat, PID mi byl stanoven na jeden rok (konči 31.5.2009) bude si mě posudkova komise znovu volat? Nebo se musím sám ozvat? Prozatim mi došlo od OSSZ že mám podstoupit vyšetřeni u lékaře a to odevzdat do 3 týdnu - to jsem učinil. Děkuji Viťa

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Víťo,

pokud jste obdržel žádost od OSZ, abyste podstoupil lékařské vyšetření lze předpokládat, že budete znovu předvolán před posudkovou komisi. Přesto Vám doporučuji, abyste na OSZ došel osobně a zjistil jak to s Vaším PID je.

S pozdravem.

 

Václav Krása