Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

komise

Autor jirka
Předmět komise
Dotaz

Dobry den.Mam dotaz ohledne tohoto v prosinci2011 me byl snizen I.D z3 st na 2st ale bez datumu dalsi posudkove komise.Znamena to ze me jiz nebudou zvat na lpk a nebo je to na zvuli nasich panu posudkaru.Dekuji za odpoved a preji hezky zbytek dne Jirka

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jirko,

to, že nebyl určen termín další kontroly ještě neznamená, že nebudete na kontrolu pozván. Posuzující orgán může v zásadě kdykoliv přistoupit k posouzení zdravotního stavu, pokud má informace, že došlo k jeho změně.

S pozdravem Václav Krása