Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Komise

Autor Marie
Předmět Komise
Dotaz

Dobrý den pane Krása,

mám ID 1.st.od ledna t.r., v rozhodnutí nemám psáno, jestli je na dobu určitou nebo něco takového, jen UZNÁN OD 20.1.2010 ID 1.ST.,NEBOŤ Z DŮVODU DLOUHODOBĚ NEPŘÍZNIVÉHO ZDR.STAVU JEHO PRAC.SCH.POKLESLA O 40 %.stav je trvalý, nezlepší se.

Můžou mne volat na nějaké posouzení třeba každý rok?

Děkuji a přeji hezký den.Marie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marie,

i když nemáte stanoven termín další kontroly Vašeho zdravotního stavu, tak správce důchodového systému, to je ČSSZ Vás v zásadě může kdykoliv pozvat  ke kontrole Vašeho zdravotního stavu a kontroly ID. Pokud máte napsáno, že stav je trvalý, tak se domnívám, že Vás spíše zvát nebudou.

S pozdravem Václav Krása