Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

KLP

Autor petr
Předmět KLP
Dotaz

Dobry poledne,o vyrazeni z kontrol klp u posudkaru je nejaky potvrzeni nebo rozhodnuti,jde mi o to,ze jeden nas pribuzny vzdaleny nebyl zvan uz asi 13rok na prezkum zdravotni stavu,nikdo ho nekontaktoval.Nevime jak to tedy ma,ted je mu 49let takze do starobni to je jeste dlouho.

49roku ze uz by ho nechali aby doslouzil PID a byl mu nahrazen starobnim?Musi se delat tyhle

oficiry prezkumne nebo ho mzou 25let nekontaktovat...Myslite ze u osob s mentalnim postizenim

nekdo porad prezkoumava a prezkoumava jestli nahodou nemaji narok.Zrejme to jsou vyhozene penize.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

buďte rád, že Váš příbuzný nebyl kontaktován LPK. Pokud mu důchod pořád chodí, tak je nejlépe v dnešní situaci nebýt aktivní. pravděpodobně je jeho zdravotní stav trvalý, a tudíž není potřeba kontrola.

S pozdravem Václav Krása