Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Kdy požádat o zvýš. ČID s ohledem na valorizaci

Autor Irena
Předmět Kdy požádat o zvýš. ČID s ohledem na valorizaci
Dotaz Dobrý den, pane Kráso. Chci Vás požádat o radu. Vzhledem ke zhoršení zdrav. stavu chci požádat o III.st.ID. Nyní mám II. stupeň ČID. Bylo mi to letos doporučeno v lázních. Vzhledem k valorizaci důchodů bych byla vděčná za Vaši radu, zda mám požádat o toto zvýšení již nyní nebo až v lednu 2019? Nebo je to jedno? Děkuji za Vaši odpověď. Irena

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ireno,

je to úplně jedno, protože valorizace se promítá i do nově vypočítaného důchodu. Vaše žádost se bude stejně řešit řadu měsíců. 

S pozdravem Václav Krása

 

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.