Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Jen nebrečím

Autor Václav
Předmět Jen nebrečím
Dotaz

Dobrý den ,

všem a zvláště vám.

Před nedávnm jsem Vás kontaktoval z důvodu pomoci s problémy s ČSSZ ohledně ZTP-P parkovací karta .Po půl roce jdu na posouzení invalidity pro soud správní žaloby.

Tenkrát cca půl roku jste můj dotaz předal nějakému ňoumovi a ten mně skutecně odepsal.

Jedním slovem opravdu umelec .

Na nic nemám nárok atd budte rád za ID 1.

s nespravedlností se musí bojovat i když mate teplá místečko.

Dnes mám stále důchod 1 stupně jsem na vozíku před přidělením el. vozíku a s půkazem ZTP/P a příspěvek na péči 800Kč.

Zásluhou absolutní nadvlády pana V¨íchy s ČSSZ Karlovy Vary

Je jasné že má páky nato se mne mstít za podané stížnosti.

Jinak se asi dost těším na stanovisko zainteresovaných že jsem invalidní 1 stupně na el vozíku.

Jo a ted mi soud nařídil výživné ze 4789 Kč -1000výživné .

Lidem všem chce to pořád bojovat a nedát se odradit řečma že to tat chodí a že to co máte tak budte rádi.Ne bojujte za důstojné podminky a nenechte se zmást lidmá na telpích židličkách že to nejde.

Pěkný den

Václav Kolín / Vá.kolin@seznam.cz

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Kolíne,

pokud používáte elektrický vozík, tak je opravdu nesmyslné, abyste měl PnP I. stupně či ID I. stupně. Nic jiného Vám nezbývá, než proti tomu bojovat. Doporučuji Vám podat novou žádost na zvýšení ID a novou žádost na zvýšení PnP. Pokud neuspějete se žádostmi, tak je nezbytné podat u důchodu námitku a u PnP odvolání. Je samozřejmé, že toto Vy všechno víte. Teprve až se toto stane a pokud byste neuspěl, tak navrhuji, abychom společně zainteresovali média. Musíme však mít v ruce jasné důkazy, že jste se systémem bojoval.

S pozdravem Václav Krása