Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

jedna se zda bude od ledna obnovrna ozz

Autor lenka semanova
Předmět jedna se zda bude od ledna obnovrna ozz
Dotaz l yVazeny pane Kraso mohu se zeptat zda se podari od ledna obnova ozzpracovala jsem v chranene dilnr dilne ale nemohu tam dale pracovat jrlikoz mi skoncilo ozz v rijnu msm obe ruce po operacich madelun deformita kosti zadala jsem o duchod ale nedopadlo to zadala jsem3 preji si a prosim at se podari obnova ozz jinde me nezamestnaji jsem sama a mam dve deti dekuji za pochopeni p.Lenka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Semanová,

institut OZZ platí pro osoby až do 31.12. 2014. Bihužel, od 1. 1. 2013 není však již nově přiznáván. To znamená, že osoby, kterým skončí přiznání OZZ v průběhu roku 2013 již nemohou požádat o obnovení či prodloužení. je jisté, že se nepodaří obnovit přiznávání OZZ od 1. 1. 2014. Musí být změněn zákon, a to se nedá do té doby prakticky stihnout.

S pozdravem Václav Krása