Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Jak získat plný ID a parkovací místo

Autor Alena Moravová
Předmět Jak získat plný ID a parkovací místo
Dotaz Dobrý večer pane Kráso, dovoluji si Vás oslovit a zároveň požádat o radu. Jsem na částečným ID a jistá paní mi řekla, že si mohu zažádat o plný ID, ale bohužel neřekla kde a jak.Bohužel tyhle úřední věci pomáhal vyřizovat přítel, který už není. Nevím si rady, nejsem ani zběhlá s prací s počítačem, špatně mluvím, tak tímto prosím o radu. Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Moravová,

stačí dojít na Okresní správu sociálního zabezpečení a požádat je o zahájení řízení pro přiznání invalidního důchodu III. stupně s tím, že Váš zdravotní stav se zhoršil. projdete posouzením zdravotního stavu a uvidíte jak dopadnete.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji