Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

jak žádat o 3stupen invalidity

Autor Maroušek Radek
Předmět jak žádat o 3stupen invalidity
Dotaz Dobrý večer pane Kráso.Mám přizná 2st.invalidity.Byl jsem až v Praze na vyšetření.Do Plzně jezdím každé 2měsíce.Měl jsem zhubnout pár kil.To se mi povedlo a zároven mi bylo sděleno,že to už nejde,že je to riskantní.U posudkové komise mi bylo řečeno,že nemám body na 3st.invalidity.Já zkouším doma pracovat a jde mi to tak 1h a pak RIVOTRIL a prášky.CHtěl bych se zeptat za jakou dobu mám žádat o 3st. děkuji za odpověd

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Maroušku,

nemá smysl, žádat opakovaně o III. stupeň, pokud nedojde ke změně Vašeho zdravotního stavu. Můžete zkusit podat námitku a případně také správní žalobu, která se podává u krajského soudu, nemusí Vás zastupovat advokát a nepatí se žádné poplatky.

S pozdravem Václav Krása