Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

JAK TO NIMATE?

Autor Anna
Předmět JAK TO NIMATE?
Dotaz VAZENY PANE CHTĚLA BYCH SE VAS ZEPTAT JAK TO VNÍMATE OD NOVEHO ROKU POSUZOVANÍ U PNP ŘIKA SE ŽE JE TO EFEKTIVNĚJŠÍ,ALE PRO POSTÍŽENE JE LEPŠÍ HODNOCENÍ JAKO V MINULEM ROCE MAJI VĚTŠI ŠANCI U PŘIZNANÍ PNP V TOMTO ROCE ČI V MINULEM ? DĚKUJU MOC,APŘEJI KRASNY DEN.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Anno,

nové posuzování je nepochybně horší pro OZP než posuzování, které bylo platné do konce roku 2011. Dopšlo k restrikci jednotlivých hodnocení z 36 úkonů na 10 aktivit, což samo o sobě vede k tomu, že může být více uplatněn subjektivní názor posudkového lékaře, tudíž NRZP ČR vnímá toto hodnocení jako zhoršení současného stavu.

S pozdravem Václav Krása