Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ivalitida

Autor ivalidní duchod
Předmět ivalitida
Dotaz dobrí večer pane kráso chtěl bich se vás zeptat jak muže bit možné že sem poživatelem ivalidniho duchodu dlouhodobě od 18 tet dnes mi je 39 let sem nemocný trpim zavratěmi dlouho době mám napsáno naposledy od posudkového lékaře v brně krery to provaděl v roce 2016 bila poslední kontrola duchodu 2016 mám napsáno že uš komise nebudu mit duchod na stálo gdyš sem se zeptal dnes české spravy v praze duchod jesli sou umně kontroli mi řekli že né duchod bes kontrol včera sem bil u lékaře mého mi řekl že mu psala česká správa o vidáni karty a jedná se o muj zdravotní stav gdyš sem včera se ptal v brně že co se děje že kontroli uš nemám mit mi poveděli že je to kontrola zdravotniho stavu mám ivalidní duchod ve 3 stupni 70 procent pracovniho poměru napsáno od lekařu meské spravy brno krerá to posuzovala 2016 děkuji s pozdravem vladimiír

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Vladimíre,

domnívám se, že, pokud máte důchod pro invaliditu z mládí, což je pravděpodobné, když jej pobíráte od 18 let, tak takový důchod je skutečně nastálo a nevím, proč jste se ptal na kontroly a podobně. Neměl byste na žádné kontroly chodit. Pokud Vás však pozvou, musíte se dostavit.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.