Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalitní důchod a námitka

Autor anna
Předmět invalitní důchod a námitka
Dotaz

Dobrý den, dnes jsem byla na OSSZ u posudkové komise a na moji žádost o ID  mi bylo sděleno,že můj zdravotní stav není tak závažný a nepoklesla má pracovní schopnost o požadovanou míru.Chci podat proti tomuto sdělení námitku,ale nějak si nedokážu srovnat,jestli mám reagovat ihned (protože jsem na místě dostala posudek o invaliditě) nebo zda mám čekat až mi z Prahy přijde nějaké další vyrozumění.Je nějaká určitá doba  dokdy mi musí tato zpráva přijít?A ještě,protože jsem stále ještě v pracovní neschopnosti, kdy mi může být ukončena?Děkuji a přeji pěkný den

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Anno,

měla byste dostat rozhodnutí o zamítnutí Vaší žádosti o ID, teprve poté můžete podat námitku.

S pozdravem Václav Krása