Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Invalidní duchod III přezkoumání

Autor Jaromír hrdina
Předmět Invalidní duchod III přezkoumání
Dotaz Dobrý den, již dva roky beru invalidní důchod (plný) , na.psychiatrickou diagnózu. Nedávno mne přišel dopis s dotazníky (osobní a zdravotní) předal jsem ho svému psychiatrovi. Zkoušel jsem pracovat, vzdy na 4 hodiny denně, celkem dvakrát, vždy to.skončilo neschopenkou a ukončením zaměstnání. Nyní žijí jen z důchodu a příležitostných brigad. Muj dotaz zní, muze se stát ze mne duchod vezmou, kvuli tomux ze.jsem byl dvakrát zaměstnán a pracuji obcas brigadne? Jsem z toho nešťastný x protože nevim co bych pak.delal, osobnostní rysy mne prostě nedovolí udrzet si.práci ..a budou si mne zvat osobne, nebo mne prijde jen.oznámení? Moc vam děkuji za Vas cas i.odpověď. hezký den

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Hrdino,

pokud jste měl opravdu krátkodobé zaměstnání nebo občas brigádu, tak se nemusíte ničeho obávat. Váš důchod by to nemělo ohrozit.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji