Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

INVALIDNÍ DŮCHOD A PRACOVNÍ POMĚR.

Autor nEUMANNOVÁ bLANKA
Předmět INVALIDNÍ DŮCHOD A PRACOVNÍ POMĚR.
Dotaz Dobrý den, mám po onkologické operaci /18.6.2015/Děkuji. Neumannová,chemoterapie, ozařování. Vím že mohu zažádat o invalidní důchod, předběžně bude asi na 1 rok plná invalidita. Mohu ji odmítnout, jelikož mám zaměstnání na dobu neurčitou a je mi již 51let?Pokud by mi byl přiznám 1.stuopeŃ INVALIDITY mohu v zaměstnání pokračovat dále, je pracovní doba či mzda omezena? Děkuji Neumannová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Neumannová,

samozřejmě, že plný ID můžete odmítnout, to znamená, jako byste o něj nepožádala. POkud by Vám byl přiznán ID I. nebo II. stupně, tak můžete dále pracovat.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji