Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidni duchod

Autor lada
Předmět invalidni duchod
Dotaz

dobry den pane krasa prosim vam mam manzelku ztp ma cely invalidni duchod bere 3000kc to snad neni ani mozny co stim prosim kam jse odvolat dyt to neni ani zivotni minimum dekuju lada

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Láďo,

pokud vaše paní nesplnila počet odpracovaných let, nebo neměla žádný příjem, tak skutečně může mít Vámi popsanou výši ID. S tím se bohužel nedá nic dělat. Musíte využít jiných systémů sociálních dávek, například příspěvek na bydlení či dávky hmotné nouze.

S pozdravem Václav Krása