Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidní duchod

Autor alena kouřílová
Předmět invalidní duchod
Dotaz

Děkuji za odpověď,ale posudková lékařka,mě ustně sdělila,že prodloužení nemocenské o tři měsíce-celkem  je to možné 4krát/ 350 dní/ by mě bylo zamítnuto,protože je to na dolečení a vrácení do prace a já měla smlouvu do 31.12.2011 na dobu určitou.Mám si požádat o ID. A já nevím ke kteremu datu 28.srpna 2012 mě končí podpurčí doba v nemocenské,ale nevím když je přiznána ID ke kteremu je to termínu k datumu podaní nebo vyřízení nebo je to ještě jinak.jsem na rodinu sama nerada bych příšla o zbytek nemocenské /zhruba  2 měsíce/ jenom kvůli ID které je o hodně nižší a v případě nepřiznaní nic.Za všechno moc děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kouřilová,

Vážená paní Renato,

když podáte žádost o ID, tak je přiznán k datu žádosti, potom by Vám byla ukončena pracovní neschopnost.

S pozdravem Václav Krása