Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidni duchod

Autor marcela hanusova
Předmět invalidni duchod
Dotaz dobry den ,chtela jsem se zeptat.zda mam narok nebo moznost mit invalidni duchod.v 5 letech jsem mela operaci mozku,tudiz nesmim nic tezkeho zvedat,mit jakykoliv tlak do hlavy,nebo se mi hned mota hlava a je mi spatne ,i porod jsem kvuli tomu musela mit cisarskym rezem,nadale mam problemy s pateri a letos me cekala dalsi operace mozku na neurochirurgicke klinice,ale nakonec jsem byla propustena domu bez operace a mam to pry vrozenou vyvojovou vadu v mozku a tak chodim po kontrolach ct,rezonance,atd.tak jsem se chtela zeptat,zda moho mit narok a pozadat lekare aby mi doporucil invalidni duchod a podle ceho to komise posuzuje.nyni jsem na up.dekuji za odpoved

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hanušová,

doporučuji Vám požádat o ID.

S pozdravem Václav Krása