Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidni duchod

Autor david
Předmět invalidni duchod
Dotaz

dobry den chtěl jsem se zeptat měl jsem kontrolu duchdu a dnes jsem obdržel posudek o invaliditě v němž byla věta DEN VZNIKU INVALIDITY DEN ZMĚNY STUPNĚ INVALIDITY NEBO ZANIKU-TRVA  mam 3 stupen invalidity a vždy jsem měl napsano do kdy duchd trva třeba do 31.3 2010 a ted je napsano jen trva a žadna kontrola to mam tomu rozumět že už mě nečeka žadna kontrola a duchod mi zustane na pořad a nebo mi dojde dopis kdy mam na kontrolu přijid? děkuji za odpověd a pěkny večer

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Davide,

je tomu skutečně tak, že nebudete zván na pravidelné kontroly. To však neznamená, že nemůžete být pozván na mimořádnou kontrolu.

Přeji pěkné velikonoční svátky.

Václav Krása