Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidni duchod

Autor ivana styblova
Předmět invalidni duchod
Dotaz Dobry den,muzete mi prosim poradit.jsem invalidni a ted cekam na posudek od lps pod.od cervna dodnes nemam posudek volala jsem na cssz tam mi rekli ze az dostanou muj posudek tak maj na zpracovani 3 mesice je to mozne ze na duchod bych cekala kdyz to vemu od cervna treba i 8 mesicu dekuji s pozdravem Ivana Styblova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Stýblová,

posudková služba má na zpracování posudku 45 dní a nikoliv 3 měsíce. Doporučuji Vám podat stížnost k MUDr. Miroslavu Bosákovi, řediteli posudkové služby, ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Měl by Vám pomoci urychlit řízení.

S pozdravem Václav Krása