Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidni duchod

Autor ludmila
Předmět invalidni duchod
Dotaz Dobry den,8.11.1993 mi byl priznan plny invalidni duchod je to tedy 25 let mam narok na tech 1000kc na pridani duchodu dekuji za odpoved p.Koutna

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ludmilo,

zákon o zvýšení důchodů v senátní verzi, kde se navrhuje zvýšit důchody, pokud jsou pobírány déle než 25 let, dosud nebyl schválen, takže dosud nemáte nárok. Pokud chcete této věci pomoci, prostudujte si web www.nrzp.cz, kde jsou podrobné argumenty a okamžitě napište e-mailem poslancům, aby návrh zákona podpořili 


S pozdravem Václav Krása

Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.