Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Invalidní důchod

Autor Mirka
Předmět Invalidní důchod
Dotaz Dobrý den pane Krása,mám dotaz ohledně invalidního důchodu. Je možné dostat částečný invalidni důchod pokud člověk částečně neslyší ikdyž na vojně tenkrát dostal modrou knížku? Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Mirko,

samozřejmě, že je možné přiznat ID I. nebo II. stupně při částečné poruše sluchu. Samozřejmě, že záleží na rozsahu postižení. Doporučuji Vám, abyste si zkusila požádat. 

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.