Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidní důchod 2. stupně

Autor Vojtěch
Předmět invalidní důchod 2. stupně
Dotaz Dobrý den, pobírám od roku 2014 invalidní důchod 2.stupně kvůli psichotropni poruše,náznaky schyzofrenie.Kontrolu mám v lednu 2017.Chtěl bych se zeptat jestli mi přijde dopis na vyřízení od doktorů? abych předložil zdravotní stav?nebo si to komise vyžádá sama od doktorů?Pravidelně beru léky,dvakrát jsem byl hospital.2006,2013.Můj zdrav.stav se nezměnil.Děkuji,Vojtěch

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Vojtěchu,

doporučuji Vám, abyste si nechal vystavit sám zdravotní zprávu, protože je možné, že posudková komise bude vycházet ze starších zpráv. Vždy je lepší jít na takovou kontrolu připraven.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji