Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidni duchod

Autor gabriela
Předmět invalidni duchod
Dotaz dobry den mám dotaz dnes jsem mela komisi na invalidni duchod ,a bylo mi zamitnuto priznani duchodu přesto že mam ztustelou stopku hypofyzi jezdim do vojenske nemocnice dle lekaru se jedna o nezhoubny nador mam dost zdravotnich problemu od toho a doktor na posudkove mi rekl ze kdyz jsem sla z ordinace po svych ze je to nedostacujici aby mi ho dal ted mi tezko nekdo z nadorem zpatky zamestna jak mam postupovat dekuji Janska

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Gabrielo,

doporučuji Vám, abyste, po obdržení rozhodnutí, podala námitku proti nepřiznání ID. Námitku musíte podat do 30 dní od doručení rozhodnutí. Námitka se podává prostřednictvím OSSZ na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Nejlépe bude, když přiložíte zdravotní zprávu Vašeho ošetřujícího lékaře.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.