Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidní důchod

Autor Milan
Předmět invalidní důchod
Dotaz Dobrý den, mám dotaz zda si mohu požádat o invalidní důchod, mám po operaci levého ramene(výměna kloubu)nyní mám po operaci pravého ramene a bylo mi sděleno že se mi nedoporučuje těžká práce na obě končetiny. K tomu mám zkrat pravé nohy o 3cm z důvodu deformace kyčle. Je mi jasné že nemám nárok na plný invalidní důchod. Mám podat žádost nebo je to zbytečné. Děkuji za odpověď a přeji pěkný den

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Milane,

myslím si, že požádat o ID můžete. Za to nic nedáte a uvidíte jak dopadnete. Nemohu Vám samozřejmě zaručit, že Vám ID I. stupně bude přiznán, ale můžete se pokusit.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji