Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidní důchod

Autor Vlasta
Předmět invalidní důchod
Dotaz

Dobrý den,obracím se na vás s totazem už asi 6 let jsem v invalidním důchodu 1 stupně.V průběhu těchto let jsem si našla lehkou práci kterou bohužel už nemám.Mohu si nechat přepočítat invalidní důchod a doložit příjmy z této práce.Tenkrát jsem měla příjem okolo 6000 v této práci jsem dostávala 15000 to je velký rozdíl.Moc děkuji za odpověd

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vlasto,

přepočítat ID nejde. Mohla byste pouze požádat o vyšší stupeň ID a pokud by Vám byl přiznán, tak by se tam projevily příjmy z Vaší pracovní činnosti.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, 

rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se změnou zákona o loteriích, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.