Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Invalidni důchod 1 stupně

Autor Ivana
Předmět Invalidni důchod 1 stupně
Dotaz Dobrý den v roce 2014 jsem měla rakovinu v prsu druhý jsem si raději nechala odebrat jsem po oboustranné mastektomii.Beru stale arimidex.Musela jsem jit do práce protože mám jen první stupeň.Teď po třech letech budou hodnotit můj zdravotni stav .Je naděje že by mě důchod nechali?děkuji za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivano,

nejsem posudkový lékař a tak Vám neumím na Vaší otázku odpovědět. Pokud nemáte žádné obtíže, tak je možné, že Vám bude ID odebrán, ale nemá to žádnou souvislost s Vašim zaměstnáním. Asi by nemělo cenu podávat námitku. 


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása