Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidní důchod

Autor Roman Spurný
Předmět invalidní důchod
Dotaz Dobrý den nechci obtěžovat chtěl jsem se zeptat jestli bych mohl mít nárok na 2. stupeň invalidity, momentálně mám první stupeň, když mám podváhu zhruba 18,3 a k tomu astma stitnou zlazu skoliosu osteoporozu tetanii sníženou imunitu. Hezký den Spurný Roman Havířov

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Spurný,

nejsem posudkovým lékařem a tak Vám nedokáži odpovědět na Váš dotaz. Pokud si myslíte, že se Váš zdravotní stav zhoršil, tak byste měl požádat o přiznání II. stupně invalidity. 

S pozdravem

Mgr. Václav Krása