Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Invalidní duchod

Autor Aneta
Předmět Invalidní duchod
Dotaz

Dobry den P.Krása,pujdu na kontrolu zdravotního stavu a tak se ptam jak se o tom dozvim bude mě kontaktovat ČSSZ nebo se to dozvim od mého Pr.lékaře? děkuji a štastny nový rok 2018

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Aneto,

pokud máte ID na určitou dobu, měla by Vás vyzvat Vaše OSSZ ke kontrole zdravotního stavu. Pokud se tak nestane a ID Vám bude vyplácen dále, nemusíte se sama o nic starat. Je to povinností ČSSZ, aby si tyto věci hlídala. Pokud by Vám byla výplata ID zastavena, doporučuji Vám, abyste se hned ozvala Vaší OSSZ se žadostí o prodloužení výplaty ID.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.