Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidita z mladi

Autor Michal
Předmět invalidita z mladi
Dotaz Dobry den dotaz uz jsem vam psal ohledne invalidity z mladí žádost podaná 19.2.2018 posouzeni 10.4.2018 přiznána invalidita z mladí 3 stupně od jednoho roku věku dceři bude 18 v červnu rozhodnutí zatím dště nemame bude se to počítat od data podaní nebo data posouzeni nebo o dedne kdysi bude 18 let dcera chodí tet 11 rokem do speciální školy a eště smeji dali další rok děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Michale,

domnívám se, že invalidní důchod bude vyplácen od dovršení věku 18 let. Zároveň Vám bude zastavena výpolata přídavku na dítě, pokud jej pobíráte.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji