Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidita v mladí kdy pozadat

Autor Michal
Předmět invalidita v mladí kdy pozadat
Dotaz -- DOBRY DEN CHTEL SEM SE DOTAZAT UZ JSEM VAM NEKOLIKRAT PSAL A VŽDY STE NAM POMOHL MAM DCERU TAJE OD ROKU 2007 V PRISPEVKU NA PECI VE 3 STUPNI SE STREDNETEZKOU MENTALNI RETARDACI A PORUCHOU CHOVANI SKOLU NVSTEVUJEME POUZE 2X DO TYDNE NA 1 HODINU CHDODI DO SPECIALNI ŠKOLI TAM JE POVINNA SKOLNI DOCHAZKA 10 TET JEJI 14 LET A V CERVNU JI MUSIME VYRIDIT UZ OP PRISPEVEK NA PECI JE PLATNY DO JEJIHO VEKU KDYJI BUDE 18 LET KDYŽ VYJDE SKOLU BUDEJI 17 LET MAM DOTAZ K DUCHODU Z MLADI KDY TO MUZEME PODAT A JAK POSTUPOVAT PSYCHLOG UZ TET VE ZPRAVACH PISE VYHLEDOVE ID MAME SI UZ TET NECHAT NAPSAT OD PSYCHYATRIE DOKLAD ZESE NEMUZE PRIPRAVOVAT NA BUDOUCI POVOLANI VZHLEDEM JEJIMU ZDRAVOTNIMU STAVU KDYŽ JSEM SE CHTEL INFORMOVAT NA ZDEJSIM OSSZ BYLY NA SLOVA DOST SKOUPI DEKUJI ZA ODPOVET A VAŠ DRAHOCENNY CAS

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Michale,

doporučuji Vám, abyste hned po ukončení školní docházky podali žádost o invalidní důchod pro invaliditu z mládí.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu.