Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Invalidita a odvolání

Autor Monika
Předmět Invalidita a odvolání
Dotaz

Dobrý den, děkuji moc za odpověď. Pochopila jsem to správně, že když jsem byla u posudkové komise v listopadu, mám tedy pouze 30 dní na podání té námitky? Nevíte, zda by mi mohl někdo pomoci s jejím sepsáním? Vůbec nevím, jak takový dopis má vypadat, jestli musí mít nějaké náležitosti apod., nerada bych něco zanedbala a přišla o možnost odvolání. Jinak bych ráda přiložila k námitce nové zprávy o mém zdravotním stavu, zda je to tedy vůbec možné. Ale nevím, zda je stihnu oběhat do té lhůty 30 dnů, myslíte, že je možné je poslat dodatečně? Předem moc děkuji. S pozdravem Monika

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Moniko,

při námitce stačí napsat, že nesouhlasíte s rozhodnutím LPK a podáváte námitku. Dále uvedete důvody námitky. Mohou Vám poradit v poradně NRZP ČR, poradna@nrzp.cz.

S pozdravem Václav Krása