Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

In.duchod

Autor Karbanová
Předmět In.duchod
Dotaz Dobrý večer,mám prosbu Již od Dubna jsem v neschopnosti pro závratě.Dvakrat hospitalizace na stabilometrii jasna nestabilita.Dale zjištěna trombozni mutace,dále zkrat na plz,MR gliova ložiska pozanetlive, otok papil zrakova aura několikrát za týden.Jelikoz závratě jsou v takovém stádiu že chodím s trekovymi holemi a pracovala jsem jako kuchařka ve školní jídelně.Zavrate jsou celý den i v léžě.Nevim jak dál postupovat?Praktická lékařka mě chce uschopnit že mě nic neni.Nechodim ani na vycházky jelikož bych asi upadla.Mnohokrat děkuji za radu s pozdravem Karbanová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Karbanová,

doporučuji Vám, abyste podala žádost o invalidní důchod. Žádost se podává na OSSZ a tam také můžete podat stížnost na postup lékařky, pokud by Vás chtěla uschopnit.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.