Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID.1stupen na ID 2.stupen

Autor Standa
Předmět ID.1stupen na ID 2.stupen
Dotaz

Zdravím p.Kráso,potřebuji poradit v.r.2001 jsem prodělal léčbu seminomu testis 2dx.-následně 3.chemoterapie a radoiterapie 26 krát onkologie FN Poruba,másledně mi zjistily CHron.VAS C a LS pá.Susp.rozvoj polyneuropatie.Stenoza páteř.kanálu v úrovni L5.Útlak kořenů S1 v later.reces.L5-S1.Byl mi přiznán PID,v.r. 2010 jsem byl pozván na LPK ,kde mi bylo řečeno,že je to 9.let ,tak že po onkologické stránce je vše v pořádku i když chodím stále na kontroly.tak mi vzali PID a snížily na 1.stupen,podle neurologa a následně po NCH -konzultaci neochirurgem mi byl doporučem konservat.postup.podal jsem změnu ID.1.STUPEN po roce jsem byl pozván na LPK ,kde mi zvýšily ID.1.STna ID 2.stupen.mezitím jsem nastoupil do práce k bezpeč. agentuře ABL na dohodu ke kamerám.CHci se zeptat,zda mám smysl podat odvolání k ID.2.STUPEN na ID.3.STUPEN?PODLE LPK SE NEJEDNÁ O OCHRNUTÍ DKK,tak že podle nových tabulek se vlezu do ID. 2.stupen.DĚKUJI Z ODPOVED A PŘEJIPŘÍJEMNÝ DEN.

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Stando,

pokud pracujete, tak Vám ID III. stupně pravděpodobně nebude přiznán, musel byste práci v bezpečnostní agentuře ukončit. Myslím si, že současný stav je pro Vás asi nejvíce vyhovující a více bych nežádal.

 

S pozdravem Václav Krása