Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID při C.H.?

Autor Petr
Předmět ID při C.H.?
Dotaz Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda mám nárok aspon na částečný invalidní důchod je my skoro 20let stále 68kg, už od ukončení SOU (18let) se snažím sehnat práci bohužel žadná firma nejeví zájem mne zaměstnat a když už se dostanu ke dni na skoušku tak to skončí fiaskem jelikož se my udělá zle at už z pouhého stání nebo chůze a musím jít odpočívat nejlépe ležet s pokrčenýma nohama,laboratorní výsledky mám ale vždy až na drobné nedostatky typu nízkých hodnot železa v pořádku a zatím za sebou žadnou operaci jen endoskopická vyšetření. Od p.d.Gabalce mám předepsanou pentasu kterou užívám druhým rokem + tramal na bolesti který my ale nedovolí rodina užívat z duvodu vznikajcí závislosti+rok jsem užíval budenofalk. P.doktor my řekl že z důvodu bolestí jaké mám by pro mě byl ID nejlepší jen že ho ted nechtějí nikomu moc dávat..poslední perlička byla když jsem 6.3. nezvládl kuli bolestem magnetickou rezonanci nejhorší však ale asi je že díky bolestem nemužu ani pořádně spát ale do práce budu muset nastoupit a asi začít brát tramali po 8denně poněvadž čekáme s přítelkyní syna a proto sou ted finance skoro duležitjší než moje zdraví čili nic jiného my asi nezbyde díky za odpoveď.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

na Vaši otázku Vám nedokáži odpovědět. Doporučuji Vám, abyste si požádal o ID, sehnal pořádné lékařské zprávy a snažil se ID vybojovat.

S pozdravem Václav Krása