Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID

Autor Šárka
Předmět ID
Dotaz Dobrý den, pane Krása, doposud mi nedošlo sdělení k tomu ustanovení § 44 odst.1 zák.č. 155/1995 Sb. o důchodovém pojištění., které je zrušeno a nemůžu se nikde dopátrat co tímto ustanovením bylo myšleno, Volala jsem na OSSZ Uh.Hradiště, že mě paní zavolá až si to zjistí v PC a za 5 dní se neobtěžovala zavolat jak slíbila. Potřebuji podat námitku, mám nejvyšší čas, proto prosím o radu Vás kde bych to našla? Moc děkuji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Šárko,

doporučuji Vám, abyste podala námitku proti rozhodnutí, a to bez ohledu, že nevíme, jak to vlastně je. Námitku musíte podat na OSSZ, které vydal rozhodnutí, ale adresovat jej musíte na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Zároveň Vás prosím, abyste mi oskenovala ono rozhodnutí a poslala na adresu v.krasa@nrzp.cz. Pokusím se zjistit o co se jedná.

S pozdravem Václav Krása