Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Id

Autor Ivana
Předmět Id
Dotaz Dobrý den pane Krása, dočetla jsem se v jedné z Vašich odpovědí že o stupni id rozhodují posudkový lékaři kteří jsou staří, a že sám nechápete že mohou id snížit někomu kdo má podle vyjádření zdravotní stav nezměněn přesto má ze 70% náhle 55%, tudíž že 3 st.id 2.st.id, takových příkladů je hodně a proto by mě zajímalo proč na tyto někdy podivné rozhodnutí někdo nedohliží přeji Vám hezký den a děkuji za odpověď Ivana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivano,

samozřejmě, že taková rozhodnutí jsou zpravidla projednávána znova, protože ti lidé podají námitku, a to je vlastně přezkum rozhodnutí o snížení stupně ID. Jiný dohled není možný. Vše se musí dít podle správního řád. Proto nejde s tím nic jiného dělat, než aby se lidé bránili, dávali námitky nebo správní žaloby.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.