Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID

Autor Marie Hartmanová
Předmět ID
Dotaz Dobrý den,žádám radu,neboť jsem byla u posudk.lékaře ohledně žádosti na přiznání 3 st ID.(recidiva carcinomu prsu-chemo + RA-2 roky na Biolog.léčbě) Zatím jsem nenastoupila PN!!! Dobře mi tak! Posudky jsou na 3.st ihned,leč nemám PN,tak mi byl přiznán st 2. Za jak dlouho mohu znovu žádat a jak dlouho musím být v PN? Je mi 59 let a pracuji jako zdr sestra na plný úvazek-zatím vše zvládám a léčba je v polovině.Moc děkuji,Hartmanová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hartmanová,

 

myslím si, že 6 měsíců pracovní neschopnosti by mohlo stačit k přiznání III. stupně ID.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji